top of page
OWWWLA - TWOJA TRENERKA GOOGLE
Owwwla-photo-by-monikawasko.jpg

Nazywam się Aleksandra Görlich, Owwwla, jestem specjalistką narzędzi Analytics, Menadżer Tagów, Ads i Merchant Center. Mam ponad trzyletnie doświadczenie w zespole wsparcia Google oraz ponad trzy lata jako specjalistka wolny strzelec; szkoliłam zespoły wsparcia Google w Polsce, w Indiach i w Malezji, wprowadzam firmy do świata analizy ruchu internetowego i trenuję zespoły analityków w Polsce i w Stanach Zjednoczonych z Google Analytics 4.

Zajmuję się szerzeniem wiedzy o Analytics w Polsce i współpracą przy optymalizacji stron internetowych w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Od kilku lat uczestniczę jako prelegentka i wolontariuszka w MeasureCamp London.

Strefa Analityki to miejsce, gdzie znajdziesz kursy Google Analytics od podstaw, artykuły o Analytics i narzędziach Google w języku polskim i angielskim, wsparcie dla Twojej witryny i dobre praktyki, którymi chętnie się dzielę.

Przygotuj sobie kawę, przejrzyj Strefę Analityki i dowiedz się więcej. Chętnie odpowiem na Twoje pytania : )

ZOBACZ, KTO MI JUŻ ZAUFAŁ

kursy - artykuły - wsparcie - dobre praktyki

strefa analityki-orange-logo.png
Wahadło Newtona ' s

KURSY GOOGLE ANALYTICS OD PODSTAW

CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ

CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ WŁASNE DANE

Google Analytics to wszechstronne narzędzie do mierzenia i analizy ruchu na stronie. A czy wiesz, jak może pomóc w udoskonaleniu Twojej strony i podniesieniu jej skuteczności? Jeśli interesuje Cię, do czego może Ci się przydać Google Analytics, zajrzyj do mojego artykułu na ten temat. Znajdziesz go tutaj.

A może znasz już zalety tego narzędzia i chętnie z niego skorzystasz, ale nie wiesz, od czego zacząć? Podczas szkolenia oprowadzę Cię po  Google Analytics 4, wyjaśnię, jak skonfigurować mierzenie konwersji odpowiednich dla Twojej witryny, gdzie znaleźć i jak interpretować raporty. Dowiesz się, jak połączyć ze sobą Analytics, Ads, Search Console oraz Merchant Center i po co to robić. Nauczysz się korzystać z Menedżera Tagów Google, żeby działać niezależnie od programisty. Wszystko na żywo on-line.

Jeśli szukasz sposobu na najlepsze wykorzystanie swoich danych, te kursy są dla Ciebie.

Photo by PhotoMIX Company from Pexels

WSPARCIE GOOGLE ANALYTICS

Usługi on-line

Konfiguracja Google Analytics i analiza danych

OPIEKA GOOGLE ANALYTICS

Nie masz czasu zaglądać do każdego raportu w Google Analytics i interpretować danych samodzielnie? Mogę to zrobić dla Ciebie! Skonfiguruję Ci usługę, upewnię się, czy dane zbierają się prawidłowo i przygotuję dla Ciebie raport co miesiąc, co kwartał lub co pół roku.

A może po prostu potrzebujesz automatycznie pobierającego dane raportu w Looker Studio? Chętnie pomogę :)

Pomoc on-line

KONSULTACJA GOOGLE ANALYTICS

Chcesz skonfigurować Google Analytics, ale nie wiesz, jak to zrobić? A może masz wątpliwości, czy działa prawidłowo? Pomagam w zakresie konfigurowania i testowania:
Kont / usług
Połączeń z Ads, Search Console, Merchant Center
Konwersji 
E-commerce 

List odbiorców

Remarketingu i dynamicznego remarketingu

WYKŁADY I SZKOLENIA NA ŻYWO - ZAPROŚ PRELEGENTKĘ

Proponuję Twojej firmie prelekcje na temat analizy ruchu internetowego i optymalizacji witryn. Wprowadzę Cię w świat pojęć Google Analytics i przybliżę, jak działa ekosytem Google.

 

Dowiesz się, jak Twoja witryna może z niego najlepiej skorzystać, by 

  • zdobyć wysoką pozycję w internetowych wyszukiwaniach,

  • efektywnie wykorzystać inwestycje w reklamę,

  • skutecznie przemawiać do Twoich obecnych i potencjalnych odbiorców.

Zaczniesz świadomie i samodzielnie decydować o tym, co warto udoskonalić w Twojej witrynie, a może i poza nią?

NAJNOWSZE ARTYKUŁY W BAZIE WIEDZY​​

bottom of page